جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمايش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی " آخرین قوانین مربوط به تأمین اجتماعی، کار و امور اجتماعی، مالی و مالیاتی "به میزبانی مرکز رشد طب بازساختی و سلولهای بنیادی دانشگاه برگزار شد

کارگاه آموزشی " آخرین قوانین مربوط به تأمین اجتماعی، کار و امور اجتماعی، مالی و مالیاتی "به میزبانی مرکز رشد طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی برای هسته ها و واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد دانشگاه ، در روز سه شنبه 22 خردادماه 97 در سالن نور بیمارستان طالقانی برگزار گردید.

شرکت کنندگان کارگاه، روسا و مدیران مراکز رشد و نمایندگان شرکت های مستقر در مراکز رشد طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی، علوم داروئی، علوم دندانپزشکی و انستیتو تحقیقات تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حضور بودند.

در این کارگاه امور مختلف در حوزه شرکت ها از جمله بررسی مسائل و نحوه تکمیل اظهارنامه های مالیاتی، گزارشات فعلی، آشنایی با نحوه ثبت و هچنین قوانین حاکم بر انواع شرکتها، موضوعات مربوط به اداره کار و امور اجتماعی توسط کارشناسان مربوطه، خانم سالارکیا(کارشناس امور ثبتی) و آقای قربانزاده (کارشناس امور مالیاتی و بیمه) تجزیه و تحلیل شد.

همچنین در پایان جلسه، شرکت کنندگان سوالات و مشکلات خود در این موضوعات را مطرح کرده و پاسخهای مربوطه توسط کارشناسان ارائه گردید.

 


١٥:٢٧ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٣٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٩خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.