جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمايش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی

 آزمایشگاه میکروفلویدیک درشبکه طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی واقع  در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از متقاضیان  دورهای کارشناسی ارشد و کارشناسی جهت همکاری در زمینه میکروسیستمهای شبیه ساز زیستی (Biomimetic Microsystems platform)  دعوت به عمل می آورد.  ماموریت آزمایشگاه میکروفلویدیک شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی ، مطالعه مفاهیم مهندسی وبیولوژی است که بدن انسان از آن جهت عملکرد خود از آن بهره میبرد و استفاده از آنها جهت ساخت ابزارهای بیولوژیک برای بهبود سلامت و درمان که باعث انقلابی در پزشکی میشود. 

در این فراخوان جهت انجام یکی از پروژه های خود به دنبال افراد پراگیزه ایی هستیم که علاقه مند به زمینه بیولوژی و فیزیولوژی وبافت شناسی گوش  به خصوص گوش داخلی باشند تا بتوانند به یک تیمی متشکل از متخصصین مختلفی از بیولوژی و مهندسی ، جهت گسترش طرحی نوین در زمینه ارگان بر روی چیپ (میکروفلویدیک) با هدف مطالعه و مدل سازی بیماریهای مربوط به کم شنوایی بپیوندند.

ازمتقاضی انتظار میرود که توانایی و با دقت و متعهد به انجام تحقیقات باشد. داشتن انگیزه و علاقه جهت شرکت در چنین تیمی با تخصصهای مختلف در زمینه مهندسی و بیولوژی از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. داشتن تجربه در زمینه کشت سلول و دانستن مفاهیم پایه بیولوژی سلولی و مولکولی و همچنین تجربه در زمینه سلولهای بنیادی و تمایز آنها بسیار سودمند (اولویت با این افراد میباشد) ولی شرط لازم نیست.

متقاضی ایده ال این پروژه میتواند ضمن داشتن تجربه و آگاهی در زمینه پاتافیزیولوژِی، فیزیولوژِی و بیولوژی در زمینه گوش و شنوایی علاقه مند باشد که این روشها را با استفاده از تکنولوژیهای نوین مهندسی میکروفبریکیشن  نیز ترکیب کند. متقاضی میباسیتی  خودمتکی باشد و با هدف  ایجاد مدل ارگان بر روی چیپ جهت مدل سازیهای بیماری و نشان دادن نقش مناسب این میکروفلویدیکها درشناسایی داروها باعث گسترش این زمینه بین رشته ای شود.

 متقاضیان میبایستی موارد زیر را به صورت مجتمع داخل تنها یک فایل PDFقرار دهند و به ایمیل microfluidics@sbmu.ac.ir  ارسال نمایند.

  • رزومه کامل (یک یا دو صفحه)
  • متنی که علایق تحقیقاتی و شرح حال واهداف شما را به صورت کامل توضیخ دهد.(یک صفحه)
  • ارسال دو توصیه نامه از اساتید خود یا ارسال آدرس تماس و ایمیل آنها

 

 


١٢:٥٩ - چهارشنبه ٥ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٧٩٥٥    /    تعداد نمایش : ١٨٧١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.