شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > رویداد 
 
 


فراخوان دومین جایزه ملی سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی

به استحضار می­رساند که دومین جایزه ملی سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن­آوری­های سلول­های بنیادی معاونت علمی و فن­آوری ریاست جمهوری به منظور شناسایی و تشویق نخبگان جوان و فعالان این حوزه برگزار می­گردد. این رویداد ملی در حوزه­های ایده برتر دانشجویی، مقاله برتر، پایان­نامه برتر و اختراع برتر برگزار خواهد گردید و به برگزیدگان آن، جوایز نفیسی اعطا خواهد شد. 

علاقمندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه ستاد توسعه علوم و فن­آوری­های سلول­های بنیادی به نشانی www.stemcell.isti.irمراجعه و یا با دبیرخانه دومین جایزه ملی سلول­های بنیادی و پزشکی بازساختی به شماره 83532371-021 تماس حاصل نمایند. شایان ذکر است که  فراخوان این جایزه ملی که از 1 آذرماه شروع شده است، تا 15 دی ماه تمدید گردیده است.

 

 

 

دومین سمپوزیوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم پزشکی

 

به اطلاع کلیه همکاران و علاقه مندان می رساند که دومین همایش سالیانه یکروزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در چشم پزشکی توسط مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با همکاری ستاد توسعه علوم و فن آوری های سلول های بنیادی معاونت فن آورهای ریاست جمهوری و سایر مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور روز پنج شنبه 23 دی ماه 1395 در سالن همایش های بیمارستان لبافی نژاد تهران برگزار می گردد. لذا ضمن دعوت از کلیه همکاران محترم جهت شرکت در همایش، از علاقه مندان دعوت می شود با ارسال خلاصه مقالات خود به غنای علمی همایش بیافزایند. مقالات پذیرفته  شده به صورت سخنرانی یا پوستر ارائه خواهند شد.

ضمناً علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه های ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی www.stemcell.isti.ir و یا مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (www.orcir.org)  مراجعه و یا با دبیرخانه همایش به شماره22591616  داخلی 115 تماس حاصل نمایند.

خواهشمند است مقالات و پوسترهای خود را به آدرس پست الکترونیکی alirbr@gmail.com ارسال فرمایید.

 

 

 

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.