شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > مدرسه تابستانی > اطلاعات اولیه جهت ثبت نام 
 
 

شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان، فارغ التحصیلان و علاقمندان به مباحث سلول های بنیادی، پزشکی بازساختی و تکنیک های آزمایشگاهی مربوطه، دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه را ۱۱-۷ مرداد ماه سال جاری به مدت ۵ روز در دانشکده پزشکی برگزار کند.

این دوره آموزشی به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی، رشته زیست شناسی و گرایش های مرتبط با آن برگزار می شود. در پایان دوره، گواهینامه
معتبر شرکت در مدرسه تابستانی از طریق شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
در دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه حدود ۷۰ درصد مباحث به صورت تئوری و سخنرانی و ۳۰ درصد باقیمانده به صورت عملی، مشاهده آزمایشگاهی و شامل کشت و تمایز سلول های بنیادی و تکنیک های متداول سلولی و مولکولی خواهد بود. با توجه به محدود بودن ظرفیت دوره، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.
گفتنی است این برنامه به همت شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشکده پزشکی، دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار می شود و هزینه ثبت نام دوره نیز 250هزارتومان (دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با لحاظ تخفیف200هزار تومان) خواهد بود.
ریاست برنامه را دکتر پیوندی رئیس دانشگاه و ریاست شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه  علوم پزشکی شهید بهشتی به عهده دارد و دکتر آرش خجسته دبیر شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلول های بنیادی دانشگاه نیز به عنوان نایب رئیس برنامه، دکتر عباس پیریایی دانشیار گروه علوم تشریحی و بیولوژی دانشکده پزشکی دبیر علمی، دکتر حجت اله عباس زاده استادیار گروه علوم تشریحی و بیولوژی دانشکده پزشکی دبیر اجرایی و دکتر معصومه جرجانی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه نیز دبیر افتخاری برنامه مذکور خواهند بود. 
شایان ذکر است این دوره در تهران، بزرگراه شهید چمران، ولنجک میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو، بن بست کودکیار، دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سالن ابن سینا برگزار می شود و علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنند.
 
 شماره حساب جهت پرداخت شهریه: 2177879044002 -بانک ملی -کد   1706        
 
جهت تکمیل فرم ثبت نام به منوی اصلی _قسمت مدرسه تابستانی _فرم ثبت نام مراجعه کرده و یا اینجا کلیک نمایید
 
اطلاعات تکمیلی از همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد
 
***لازم به توضیح می باشد ثبت نام شما زمانی قطعی خواهد شد که مبلغ مورد نظر را به شماره حساب اعلام شده واریز و اسکن فیش را در فرم ثبت نام آپلود  نمایید**
 
 
    
 
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.