شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - 
1
 
منو اصلی
 
صفحه اصلي > نمايش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان پسا دکتری و دانشجویان دکتری

 

آزمایشگاه میکروفلویدیک درشبکه طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی واقع  در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از متقاضیان  دوره پست دکتری و دانشجویان دوره دکتری  جهت همکاری در زمینه میکروسیستمهای شبیه ساز زیستی (Biomimetic Microsystems platform)  دعوت به عمل می آورد.  ماموریت آزمایشگاه میکروفلویدیک شبکه طب بازساختی و تحقیقات سلولهای بنیادی ، مطالعه مفاهیم مهندسی وبیولوژی است که بدن انسان از آن جهت عملکرد خود از آن بهره میبرد و استفاده از آنها جهت ساخت ابزارهای بیولوژیک برای بهبود سلامت و درمان که باعث انقلابی در پزشکی میشود. 

درهمین راستا ودر این فراخوان جهت انجام یکی از پروژه ها به دنبال محققین برجسته ای هستیم که تجربه در زمینه بیولوژی و فیزیولوژی وبافت شناسی گوش  به خصوص گوش داخلی داشته باشند تا به یک تیمی متشکل از متخصصین مختلفی از بیولوژی و مهندسی ، جهت گسترش طرحی نوین در زمینه ارگان بر روی چیپ (میکروفلویدیک) با هدف مطالعه و مدل سازی بیماریهای مربوط به گوش داخلی بپیوندند.

ازمتقاضی انتظار میرود که مدرک دکتری یا پزشکی ویا حداقل کارشناسی ارشد با تحقیقات مرتبط داشته باشد. داشتن انگیزه و علاقه جهت شرکت در چنین تیمی با تخصصهای مختلف در زمینه مهندسی و بیولوژی از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. داشتن تجربه در زمینه کشت سلول و دانستن مفاهیم پایه بیولوژی سلولی و مولکولی لازم میباشد و اولویت با کسانی است که تجربه در زمینه سلولهای بنیادی و تمایز آنها داشته باشند.

متقاضی ایده ال این پروژه میتواند ضمن داشتن تجربه و آگاهی در زمینه پاتافیزیولوژِی، فیزیولوژِی و بیولوژی در زمینه گوش و شنوایی علاقه مند باشد که این روشها را با استفاده از تکنولوژیهای نوین مهندسی میکروفبریکیشن  نیز ترکیب کند. متقاضی میباسیتی  خودمتکی باشد و با هدف  ایجاد مدل ارگان بر روی چیپ جهت مدل سازیهای بیماری و نشان دادن نقش مناسب این میکروفلویدیکها درشناسایی داروها باعث گسترش این زمینه بین رشته ای شود.

 

متقاضیان میبایستی موارد زیر را به صورت مجتمع داخل تنها یک فایلPDFقرار دهند و به ایمیل microfluidics@sbmu.ac.ir  ارسال نمایند.

رزومه کامل (یک یا دو صفحه)

  • متنی که علایق تحقیقاتی و شرح حال واهداف شما را به صورت کامل توضیخ دهد.(یک صفحه)
  • لیست کامل مقالات  شما
  • ارسال کپی مقالاتی که مربوط به این زمینه ها یا نزدیک به آنها باشد.
  • ارسال دو توصیه نامه از اساتید خود یا ارسال آدرس تماس و ایمیل آنها

 

 


١٢:٥٧ - چهارشنبه ٥ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٧٩٥٤    /    تعداد نمایش : ١٩٧٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.